Tydzień 12, część 4.     Zadania 353 – 384.    

Grupa "Smerfów" - najlepsze dziewczęta: 1 m. Natalia Ostalska (ŁKS "Szach-Centrum" Łódź), 2 m. Joanna Korpalska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3 m. Urszula Grochocińska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). XIX Memoriał Błaszczaka Mistrza Czesław Błaszczaka, MDK Śródmieście Wrocław, 2004.

Grupa „Smerfów” – najlepsze dziewczęta: 1 m. Natalia Ostalska (ŁKS „Szach-Centrum” Łódź), 2 m. Joanna Korpalska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3 m. Urszula Grochocińska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). XIX Memoriał Błaszczaka Mistrza Czesław Błaszczaka, MDK Śródmieście Wrocław, 2004.

    Mat w 1 posunięciu.     1X.

zadanie 353

Urszula Grochocińska, Michał Dzikowski, Rafał Ratajczyk, Filip Dowgird, Robert Korpalski (opiekun) - drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu.

Urszula Grochocińska, Michał Dzikowski, Rafał Ratajczyk, Filip Dowgird, Robert Korpalski (opiekun) – drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

zadanie 354

Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu zajęła 2 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), od lewej: Bartosz Kosiński, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, opiekun Robert Korpalski, Zamek Książ, 12.04.2012.

Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu zajęła 2 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), od lewej: Bartosz Kosiński, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, opiekun Robert Korpalski, Zamek Książ, 12.04.2012.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu (w głębi) w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska - zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu (w głębi) w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska – zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

 

 

 

 

 

zadanie 355

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska - zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska – zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Szymczak, Zofia Frej, Barbara Kraszewska (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

Krzysztof Szymczak, Zofia Frej, Barbara Kraszewska (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście Wrocław) – finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.

zadanie 356

 

 

 

Szymon Brzechffa, Jarosław Ciszak, Szymon Kulaś, Karolina Cheńska, organizator - Robert Korpalski, dyrektor - Krzysztof Słupianek, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

Szymon Brzechffa, Jarosław Ciszak, Szymon Kulaś, Karolina Cheńska, organizator – Robert Korpalski, dyrektor – Krzysztof Słupianek, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

 

 

 

zadanie 357

Drużyna Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu: Michał Dzikowski, Urszula Grochocińska, opiekun - Robert Korpalski, Dominik Lachowicz, Karolina Cheńska, organizator - Jan Stankiewicz, Zamek Książ, 2011.

Drużyna Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu: Michał Dzikowski, Urszula Grochocińska, opiekun – Robert Korpalski, Dominik Lachowicz, Karolina Cheńska, organizator – Jan Stankiewicz, Zamek Książ, 2011.

 

 

Najlepsi na szachownicach - finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostw Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, Wałbrzych, 2011.

Najlepsi na szachownicach – finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostw Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, Wałbrzych, 2011.

 

 

 

 

zadanie 358

Krzysztof Ratajczyk, Arkadiusz Bebel, Anna Piekarska, Agata Rosiak, Karpacz, 29.05.2010.

Drużyna XIV LO Wrocław: Krzysztof Ratajczyk, Arkadiusz Bebel, Anna Piekarska, Agata Rosiak, Karpacz, 29.05.2010.

 

 

Tomasz Sowa (sędzia), Waldemar Gałażewski (organizator), drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu: Judyta Lachowicz, Urszula Grochocińska, Patrick Gajdamowicz, Michał Dzikowski, Szymon Kulaś, Robert Korpalski (opiekun), Aleksander Czerwoński (organizator).

Tomasz Sowa (sędzia), Waldemar Gałażewski (organizator), drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu: Judyta Lachowicz, Urszula Grochocińska, Patrick Gajdamowicz, Michał Dzikowski, Szymon Kulaś, Robert Korpalski (opiekun), Aleksander Czerwoński (organizator).

 

 

 

 

zadanie 359

Andrzej Mozelan (organizator), Robert Korpalski (opiekun), Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej.

Andrzej Mozelan (organizator), Robert Korpalski (opiekun), Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej.

 

 

 

 

 

 

zadanie 360

Adam Woźniak, Michał Hołownia, Szymon Kulaś, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski, Zofia Frej, Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Krzysztof Szymczak.

Adam Woźniak, Michał Hołownia, Szymon Kulaś, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski, Zofia Frej, Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Krzysztof Szymczak.

 

Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu: Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski (opiekun), Karpacz 2010.

Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu: Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski (opiekun), Karpacz 2010.

 

 

 

 

 

zadanie 361

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

 

 

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

 

 

 

 

zadanie 362

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

Strefowa Licealiada, MDK Śródmieście Wrocław, 10.03.2015.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, Alicja Szreter, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn, Marek Szreter, Robert Korpalski, Marta Orłowska, Sielpia Wielka, 10-14.04.2019, Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych, dzieci z klas 1 - 3,

Brązowi medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych klasy I – III, Sielpia Wielka, 10-14.04.2019 – drużyna SP nr 91 we Wrocławiu: Alicja Szreter, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn, Marek Szreter, Robert Korpalski (trener), Marta Orłowska (organizator zawodów).

 

 

 

zadanie 363

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej, Bogusław Szymczak (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej, Bogusław Szymczak (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

zadanie 364

 

 

Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu, 2 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Aleksandra Żółkiewska, Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Bogusław Szymczak (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu, 2 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Aleksandra Żółkiewska, Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Bogusław Szymczak (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

 

 

 

 

zadanie 365

Drużyna przed rozpoczęciem zawodów. MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

Drużyna przed rozpoczęciem zawodów. MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

 

 

Drużyna w trakcie zawodów. MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

Drużyna w trakcie zawodów. MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.

 

 

 

 

zadanie 366

 

 

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek, Grzegorz Kraszewski, Łukasz Strugarek, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek, Grzegorz Kraszewski, Łukasz Strugarek, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

 

 

 

 

zadanie 367

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, narada przed decydującą rundą, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, narada przed decydującą rundą, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

 

 

 

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Magdalena Kochańska, Krzysztof Tokarz, Michał Hołownia, Franciszek Sernecki, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Magdalena Kochańska, Krzysztof Tokarz, Michał Hołownia, Franciszek Sernecki, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.

 

 

 

zadanie 368

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Tomasz Żyła, Franciszek Sernecki, Krzysztof Tokarz, Magdalena Kochańska, finały dolnośląskie, Gm nr 13 Wrocław, 13.12.2016.

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Tomasz Żyła, Franciszek Sernecki, Krzysztof Tokarz, Magdalena Kochańska, finały dolnośląskie, Gm nr 13 Wrocław, 13.12.2016.

 

 

 

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, Tomasz Żyła, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, Tomasz Żyła, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

 

 

 

zadanie 369

 

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

 

 

 

 

 

zadanie 370

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

 

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.

 

 

 

 

zadanie 371

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, 1 miejsce drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Anna Masajada, Zuzanna Mirecka, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Abdel-Azziz Dahche, Centrum Kongresowe Hali Stulecia, Wrocław, 30.10.2018.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, 1 miejsce drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Anna Masajada, Zuzanna Mirecka, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Abdel-Azziz Dahche, Centrum Kongresowe Hali Stulecia, Wrocław, 30.10.2018.

 

 

 

 

 

 

Drużyna Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu w działaniu, Centrum Kongresowe Hali Stulecia, Wrocław, 30.10.2018.

Drużyna Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu w działaniu, Centrum Kongresowe Hali Stulecia, Wrocław, 30.10.2018.

zadanie 372

 

 

 

 

 

 

zadanie 373

 

 

 

 

 

 

zadanie 374

 

 

 

 

 

 

zadanie 375

 

 

 

 

 

 

zadanie 376

 

 

 

 

 

 

zadanie 377

 

 

 

 

 

 

zadanie 378

 

 

 

 

 

 

zadanie 379

 

 

 

 

 

 

zadanie 380

 

 

 

 

 

 

zadanie 381

 

 

 

 

 

 

zadanie 382

 

 

 

 

 

 

zadanie 383

 

 

 

 

 

 

zadanie 384

 

 

 

 

 

Przed wernisażem wystawy KRÓLEWSKA GRA - SZACHY w MDK Śródmieście we Wrocławiu 10.11.2015. Fot. Beata Bombała.

Przed wernisażem wystawy KRÓLEWSKA GRA – SZACHY w MDK Śródmieście we Wrocławiu 10.11.2015. Fot. Beata Bombała.

Tydzień 12, część 3. poprzednia strona    |    następna strona Tydzień 12, część 5.