Urszula Grochocińska, Michał Dzikowski, Rafał Ratajczyk, Filip Dowgird, Robert Korpalski (opiekun) – drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu.
Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu zajęła 2 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), od lewej: Bartosz Kosiński, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, opiekun Robert Korpalski, Zamek Książ, 12.04.2012.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu (w głębi) w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska – zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu w składzie: Adam Woźniak, Zofia Frej, Mateusz Chęciński, Barbara Kraszewska – zajęła 1 miejsce w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.
Krzysztof Szymczak, Zofia Frej, Barbara Kraszewska (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście Wrocław) – finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, 12.04.2012.
Drużyna Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu: Michał Dzikowski, Urszula Grochocińska, opiekun – Robert Korpalski, Dominik Lachowicz, Karolina Cheńska, organizator – Jan Stankiewicz, Zamek Książ, 2011.
Michał Dzikowski – Tadeusz Feliksiński, Góra Świętej Anny, 28.01.2013.
Najlepsi na szachownicach – finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Mistrzostw Szkół Podstawowych Dolnego Śląska), Zamek Książ, Wałbrzych, 2011.
Drużyna XIV LO Wrocław: Krzysztof Ratajczyk, Arkadiusz Bebel, Anna Piekarska, Agata Rosiak, Piotr Markowski, Maciej Kukła, Karpacz, 29.05.2010.
Robert Krzesaj – Kamil Figurski, Łączna, 2002.
Tomasz Sowa (sędzia), Waldemar Gałażewski (organizator), drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu: Judyta Lachowicz, Urszula Grochocińska, Patrick Gajdamowicz, Michał Dzikowski, Szymon Kulaś, Robert Korpalski (opiekun), Aleksander Czerwoński (organizator).
Adam Woźniak, Michał Hołownia, Szymon Kulaś, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski, Zofia Frej, Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Krzysztof Szymczak.
Robert Krzesaj – M. Wydra, Szklarska Poręba, 2006.
Drużyna Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu: Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Aleksandra Żółkiewska, Robert Korpalski (opiekun), Karpacz 2010.
Adrian Gajdamowicz – Franciszek Sernecki, Mielno, 2011.
Brązowi medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych klasy I – III, Sielpia Wielka, 10-14.04.2019 – drużyna SP nr 91 we Wrocławiu: Alicja Szreter, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn, Marek Szreter, Robert Korpalski (trener), Marta Orłowska (organizator zawodów).
Patrick Gajdamowicz – Krzysztof Kanicki, Niepodległości, Wrocław, 11.11.2011.
Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej, Bogusław Zawisza (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.
Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu, 2 miejsce, Robert Korpalski (opiekun), Aleksandra Żółkiewska, Szymon Kulaś, Adrian Gajdamowicz, Krzysztof Szymczak, Bogusław Zawisza (organizator), MDK Śródmieście Wrocław, 15.03.2010.
Urszula Grochocińska – M. Bajorski, Sebnitz, 2004.
Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, 1 miejsce, Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek, Grzegorz Kraszewski, Łukasz Strugarek, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.
Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu, narada przed decydującą rundą, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.
Urszula Grochocińska – A. Kuzema, Sebnitz, 2004.
Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Magdalena Kochańska, Krzysztof Tokarz, Michał Hołownia, Franciszek Sernecki, finały dolnośląskie, Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław, 22.04.2016.
Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Tomasz Żyła, Franciszek Sernecki, Krzysztof Tokarz, Magdalena Kochańska, finały dolnośląskie, Gm nr 13 Wrocław, 13.12.2016.
Urszula Grochocińska – E. Zimmermann, Sebnitz, 2004.
Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, Tomasz Żyła, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.
Drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, 1 miejsce, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Krzysztof Kraszewski, Natalia Niewiejska, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.
Urszula Grochocińska – P. Piorun, Polanica Zdrój, 2006.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu, Katarzyna Tomaszek, Marek Szreter, Oliwia Ścisła, Vladyslav Nikonenko, Robert Korpalski (opiekun), finały dolnośląskie, Stadion Olimpijski Wrocław, 13.12.2017.
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, 1 miejsce drużyna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, Anna Masajada, Zuzanna Mirecka, Bartosz Mazurek, Tomasz Żyła, Abdel-Azziz Dahche, Centrum Kongresowe Hali Stulecia, Wrocław, 30.10.2018.