Tydzień 10, część 3.     Zadania 289 – 320.    

Andrzej Modzelan, Robert Korpalski, Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak, Zofia Frej,

W Karpaczu w 2010 roku drużyna Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu zdobyła brązowy medal w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Na zdjęciu od lewej: Andrzej Modzelan (organizator), Robert Korpalski (trener) oraz zawodnicy – Szymon Brzechffa, Maciej Korpalski, Adam Woźniak i Zofia Frej.

    Mat w 1 posunięciu.     1X.

zadanie 289

 

Monika Krupa, Suwałki, 16.04.2005.

Monika Krupa (dawniej – Monika Aksiuczyc), Suwałki, 16.04.2005.

 

 

 

 

 

zadanie 290

Zawodnicy MUKS MDK Śródmieście Wrocław, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Zamek Książ, 17.09.2006. Przemysław Piotrowski, Szymon Kulaś, Michał Markiewicz, Maciej Korpalski, Szymon Brzechffa, Marcel Walkowiak oraz Piotr Terochin z Legnicy.

Zawodnicy MUKS MDK Śródmieście Wrocław, Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Zamek Książ, 17.09.2006. Przemysław Piotrowski, Szymon Kulaś, Michał Markiewicz, Maciej Korpalski, Szymon Brzechffa, Marcel Walkowiak oraz Piotr Terochin z Legnicy.

 

 

 

 

 

 

zadanie 291

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Zamek Książ, 17.09.2006 - Michał Efinowicz (1 m. w C-17), Marek Piguła (1 m. w C-15), Bartłomiej Mondrzycki (1 m. w C-13), Paweł Stankiewicz (1 m. w C-11), Komil Khamidov (1 m. w C-9), Wojciech Zawadzki, Dominik Kulaś - kolejni prezesi Dolnośląskiego Związku Szachowego.

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Zamek Książ, 17.09.2006 – Michał Efinowicz (1 m. w C-17), Marek Piguła (1 m. w C-15), Bartłomiej Mondrzycki (1 m. w C-13), Paweł Stankiewicz (1 m. w C-11), Komil Khamidov (1 m. w C-9), Wojciech Zawadzki, Dominik Kulaś – kolejni prezesi Dolnośląskiego Związku Szachowego.

Jolanta Zawadzka, Suwałki, 16.04.2005.

Jolanta Zawadzka, Suwałki, 16.04.2005.

 

 

 

 

 

 

zadanie 292

Maciej Korpalski, Zamek Książ, 2011.

Maciej Korpalski, Zamek Książ, 2011.

 

 

 

 

 

 

zadanie 293

Anna Domaradzka-Żyła, XI LO Wrocław, 23.04.2018.

Anna Domaradzka-Żyła, XI LO Wrocław, 23.04.2018.

 

 

 

 

 

 

zadanie 294

Abdel-Azziz Dahche, 23.04.2018.

Abdel-Azziz Dahche, 23.04.2018.

Zuzanna Mirecka, 23.04.2018.

Zuzanna Mirecka, 23.04.2018.

 

 

 

 

 

 

zadanie 295

Franciszek Sernecki, 18.06.2011.

Franciszek Sernecki, 18.06.2011.

 

 

 

 

 

 

zadanie 296

Oliwia Kiołbasa i Agnieszka Dmochowska, 20.09.2011.

Oliwia Kiołbasa i Agnieszka Dmochowska, 20.09.2011.

 

 

 

 

 

 

zadanie 297

Filip Dowgird

Filip Dowgird.

 

 

 

 

 

 

zadanie 298

Radosława Lascar i Karolina Cheńska, MDK Śródmieście Wrocław, 26.05.2007.

Radosława Lascar i Karolina Cheńska, MDK Śródmieście Wrocław, 26.05.2007.

Jakub Chmielewski

Jakub Chmielewski.

 

 

 

 

 

 

zadanie 299

Judyta Lachowicz, Katarzyna Murawko, Dominika Ociepka, Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8, Kołobrzeg, 2005.

Judyta Lachowicz, Katarzyna Murawko, Dominika Ociepka, Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8, Kołobrzeg, 2005.

 

 

 

 

 

 

zadanie 300

Marta Wolska, 25.05.2007.

Marta Wolska, 25.05.2007.

 

 

 

 

 

 

zadanie 301

Agata Skotny, Karolina Cheńska, Adrian Gajdamowicz, Patrick Gajdamowicz, Dominik Lachowicz, Maciej Skrzypiński, 1 miejsce , drużyna MUKS MDK Śródmieście II Wrocław, 3 liga juniorów, Karpacz, 8-10.04.2011.

Agata Skotny, Karolina Cheńska, Adrian Gajdamowicz, Patrick Gajdamowicz, Dominik Lachowicz, Maciej Skrzypiński, 1 miejsce , drużyna MUKS MDK Śródmieście II Wrocław, 3 liga juniorów, Karpacz, 8-10.04.2011.

Aleksandra Borodziuk, 11.11.2007.

Aleksandra Borodziuk, 11.11.2007.

 

 

 

 

 

 

zadanie 302

Adam Bożek, 25.05.2007.

Adam Bożek, 25.05.2007.

 

 

 

 

 

Michał Mamczar, 11.11.2007.

Michał Mamczar, 11.11.2007.

 

zadanie 303

 

 

Iwona Ślęczka, Sandra Kopras, Piotr Mikołajczyk, Maciej Korpalski, Szymon Brzechffa, Robert Korpalski, Jarosław Ciszak, Przemysław Piotrowski, Witold Oszczanowski, Krzysztof Kulczycki, Michał Kubica, Filip Cieślar, Wiktor Lasota, Szklarska Poręba.

Iwona Ślęczka, Sandra Kopras, Piotr Mikołajczyk, Maciej Korpalski, Szymon Brzechffa, Robert Korpalski, Jarosław Ciszak, Przemysław Piotrowski, Witold Oszczanowski, Krzysztof Kulczycki, Michał Kubica, Filip Cieślar, Wiktor Lasota, Szklarska Poręba.

 

 

 

 

zadanie 304

Damian Śliwicki, Jan Krzysztof Duda, Przemysław Piotrowski, Koszalin, 2009.

Damian Śliwicki, Jan Krzysztof Duda, Przemysław Piotrowski, Koszalin, 2009.

Judyta Lachowicz

Judyta Lachowicz.

 

 

 

 

 

 

zadanie 305

Agnieszka Dmochowska, 9.09.2009.

Agnieszka Dmochowska, 9.09.2009.

 

 

 

 

 

 

zadanie 306

Marta Wolska, Alicja Stankiewicz, Rafał Ratajczyk, Aleksander Łukasiewicz, Robert Korpalski, Krzysztof Kulczycki, Bogusław Ukleja, Aleksandra Borodziuk, MDK Śródmieście Wrocław, 26.05.2007.

Marta Wolska, Alicja Stankiewicz, Rafał Ratajczyk, Aleksander Łukasiewicz, Robert Korpalski, Krzysztof Kulczycki, Bogusław Ukleja, Aleksandra Borodziuk, MDK Śródmieście Wrocław, 26.05.2007.

 

 

 

 

 

 

Chotowa, 21.11.2008.

Chotowa, 21.11.2008.

zadanie 307

Krzysztof Kulczycki, Michał Kubica, Grzegorz Głuch, Hetman Wrocław, 03.02.2008.

Krzysztof Kulczycki, Michał Kubica, Grzegorz Głuch, Hetman Wrocław, 03.02.2008.

 

 

 

 

 

 

zadanie 308

Hanna Frej, Krzysztof Krupa, Anna Domaradzka-Żyła, MDK Śródmieście Wrocław.

Hanna Frej, Krzysztof Krupa, Anna Domaradzka-Żyła, MDK Śródmieście Wrocław.

Wiesław Janocha i Zenon Chojnicki, 7.07.2005.

Wiesław Janocha i Zenon Chojnicki, 7.07.2005.

 

 

 

 

 

 

zadanie 309

Agata Dwilewicz i Zofia Frej, Dziwnówek, 4.05.2009.

Agata Dwilewicz i Zofia Frej, Dziwnówek, 4.05.2009.

 

 

 

 

 

 

zadanie 310

Szymon Kulaś, 24.03.2012.

Szymon Kulaś, 24.03.2012.

 

 

 

 

 

 

zadanie 311

Anna Iwanow, Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka, MDK Śródmieście Wrocław, 16.0.2005.

Anna Iwanow, Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka, MDK Śródmieście Wrocław, 16.0.2005.

 

 

 

 

 

 

zadanie 312

 

 

 

 

 

 

zadanie 313

 

 

 

 

 

 

zadanie 314

 

 

 

 

 

 

zadanie 315

 

 

 

 

 

 

zadanie 316

 

 

 

 

 

 

zadanie 317

 

 

 

 

 

 

zadanie 318

 

 

 

 

 

 

zadanie 319

 

 

 

 

 

 

zadanie 320

 

 

 

 

 

 

Tydzień 10, część 2. poprzednia strona    |    następna strona Tydzień 10, część 4.